7 סיבות לעשות ביטוח נסיעות

7 סיבות לעשות ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות אינו מיועד רק לחופשות יקרות. ביטוח נסיעות אינו מיועד רק לנסיעות לחו"ל. וביטוח נסיעות אינו מיועד רק לנסיעות ארוכות.

זה חיוני לקנות ביטוח נסיעות לכל נסיעה, כי אתה אף פעם לא יודע מה עלול לקרות כשאתה רחוק מהבית! בשנת 2017, 35 מיליון אמריקאים רכשו ביטוח במלא מעט חברות שבמידה ויצטרכו לקבל עזרה רפואית יהיה להם כל מה שהם צריכים , בידיעה שהם מוגנים מפני תקלות הנסיעות הנפוצות ביותר. להלן שבע הסיבות המובילות לרכוש ביטוח נסיעות.

אתה לא רוצה להפסיד את כל הכסף שלך אם אתה צריך לבטל את הטיול שלך

גם את הטיולים המתוכננים בצורה הטובה ביותר יש לפעמים לבטל. אבל ספקי נסיעות רבים – במיוחד מפעילי תיירות, חברות שייט וחברות תעופה – מציעים החזרים מינימליים או ללא החזרים עבור ביטולים ברגע האחרון. אם זה יקרה, האם אתה יכול להרשות לעצמך להפסיד את כל הכסף שהוצאת בטיול שלך?

אחת הסיבות הטובות ביותר לרכוש ביטוח נסיעות היא לקבל הגנה על הטבות ביטול נסיעה. אלה יכולים להחזיר לך עלויות נסיעה בתשלום מראש, שאינן ניתנות להחזר, כאשר עליך לבטל מסיבה מכוסה. כשתקבל את כספך בחזרה, תוכל להזמין את החופשה שלך ליום בהיר נוסף.

תאונות יכולות – ועשויות – לקרות בזמן נסיעה.

חברת ביטוח מקבלת יותר מ-4,000 שיחות מדי שנה מאנשים אשר חווים משבר רפואי במהלך נסיעתם, כגון טראומה, עצמות שבורות, התקפי לב ושבץ מוחי. כאשר יש לך ביטוח נסיעות, אתה יכול להתקשר למוקד לקבלת עזרה במקרה חירום. ייתכן שהצוות שלנו אפילו יוכל לארגן תשלום מראש עבור טיפול רפואי חירום מכוסה.

ביטוח הבריאות שלך כנראה לא יעבוד בחו"ל.

אם אתה חולה או נפגע במדינה אחרת, אל תצפה שכרטיס ביטוח הבריאות שלך יעזור. "מתקנים וספקים רפואיים זרים דורשים תשלום במזומן מראש ואינם מקבלים תוכניות ביטוח. כאשר יש לך ביטוח נסיעות עם הטבות רפואיות ודנטליות חירום, הוא יכול לשלם עבור הפסדים עקב מקרי חירום רפואיים ושיניים מכוסים המתרחשים במהלך הטיול שלך.

פינוי רפואי יכול להיות ממש יקר

אם אתה חולה קשה או נפגע קשות בעת נסיעה לחו"ל, ואתה צריך לקחת אותך במסוק לבית החולים האיכותי הקרוב ביותר, העלות יכולה להיות עצומה. בחלקים מסוימים של העולם, פינוי רפואי עשוי לעלות שש ספרות – וזה אפילו לא כולל את העלות להחזיר אותך הביתה.

ביטוח נסיעות עם הטבות תחבורה רפואית דחופה יכול לשלם עבורך להסעה למתקן המתאים הקרוב ביותר אם אתה סובל ממחלה או פציעה מכוסה במהלך הטיול שלך וצוות הסיוע הרפואי שלנו קובע שהמתקנים הרפואיים המקומיים אינם מסוגלים לספק טיפול מתאים. זה יכול גם לשלם עבור הובלה מיוחדת כדי להביא אותך הביתה, לאחר שמצבך יציב.

רק 80 אחוז מהטיסות מגיעות בזמן.

בשנת 2017, מתוך כמעט 1.1 מיליון טיסות פנים, כמעט 18 אחוזים עוכבו ו-2.4 אחוזים בוטלו. לכן אתה צריך ביטוח נסיעות עם הטבות עיכוב נסיעות, שיכול להחזיר לך הוצאות לינה, ארוחות או נסיעות נוספות והפסד הוצאות ששולמו מראש עקב עיכוב יציאה מכוסה. אתה תהיה הרבה יותר מאושר אם יש לך ביטוח שיכול להחזיר לך את ארוחת הצהריים בשדה התעופה או לילה נוסף בלתי צפוי במלון.

תיק חסר יכול להרוס לכם את הטיול.

בשנת 2016, חברות התעופה העולמיות טיפלו בצורה לא נכונה ב-21.6 מיליון מזוודות – כלומר אבדו או נעלמו באופן זמני. החדשות הטובות הן שחברות התעופה משתפרות במעקב אחר המטען, גם כשמספר הנוסעים עולה. החדשות הרעות הן שחלק מהתיקים – בסביבות 7% – לעולם לא מתאחדים עם בעליהם.

כי לפעמים, אפילו מטיילים מומחים צריכים קצת עזרה.

אחת הסיבות הטובות ביותר לקנות ביטוח נסיעות היא השקט הנפשי שאתה מקבל מהידיעה שעזרה נמצאת במרחק שיחת טלפון. כאשר אתה מתמודד עם משבר במהלך הנסיעה – מצב חירום רפואי, דרכון שאבד, ארנק גנוב, אסון טבע וכו' – אתה תמיד יכול ליצור קשר עם צוות מומחי נסיעות, אשר יעשו כל שביכולתם כדי לטפל בך ולעזור לתקן את הדברים.