5 יתרונות של בילוי מחוץ למשרד עם העובדים

יתרונות של פעילות מחוץ למשרד

למה לברוח מחדר הישיבות לחדר קטן עוד יותר לפעילות גיבוש צוות? גוף הולך וגדל של מחקרים מראה שלקיחת העובדים אחוצה מספקת יתרונות ברורים וייחודיים.

שקול את חמשת היתרונות המובילים של ביצוע יום כיף לעובדים עם החברה שלך בחיק הטבע לבניית צוות מעולה…

זה מוריד מתח

אם אפשר, הכניסו כמה עצים לבניית הצוות שלכם בכיף: חוקרים גילו שחשיפה ליער מפחיתה גם את קצב הלב וגם את רמות הקורטיזול.

זה משחזר את האנרגיה המנטלית שלך

פגישות ארוכות ועבודה קשה מביאים למה שהחוקרים מכנים "עייפות נפשית". במקום לפנות לקפה או לרד בול, צאו החוצה. מחקר אחד מצא שעצם התבוננות בתמונות של הטבע יכולה להגביר את האנרגיה המנטלית של אנשים.

תארו לעצמכם עד כמה הדחיפה טובה יותר כשאתם באמת חווים את הטבע – יום שמש, פארק נהדר, שמיים כחולים המשתקפים בבריכה… תודו, אתם מרגישים טוב יותר רק מלחשוב על זה.

זה יכול לשפר את התחזית שלך

שינוי במצב הרוח במשרד יכול להיות כמו משב רוח רענן. מחקר ב-Proceedings of the National Academy of Sciences מצא שקבוצה קטנה שטיילה בטבע במשך 90 דקות בלבד דיווחה על הפחתה במחשבות שליליות.

באוניברסיטת מישיגן, מחקר מצא כי טיולי טבע קבוצתיים קשורים לבריאות נפשית ולחיוביות משופרת, עם רמות נמוכות יותר של מתח ודיכאון. בינתיים באוניברסיטת גלזגו, חוקרים גילו שלאנשים שהולכים, רוכבים על אופניים או רצים בטבע יש סיכון נמוך יותר לבריאות נפשית לקויה.

זה משפר את המיקוד והיצירתיות שלך

"דמיין טיפול שלא היו לו תופעות לוואי ידועות, היה זמין ויכול לשפר את התפקוד הקוגניטיבי שלך…" כך מתאר מאמר משנת 2008 "טיפול בטבע." לאחר טיול בטבע, קבוצה של סטודנטים ביצעה משימת זיכרון בצורה הרבה יותר מדויקת.

במחקר אחר, שלוש קבוצות ניסו כל אחת דרך אחרת להירגע: להירגע במקום, לצאת לטיול בעיר ולטייל בטבע. לאחר מכן, נחשו איזו קבוצה השיגה את הציון הטוב ביותר במבחן הגהה? בנוסף מחקר ב-Journal of Experimental Psychology מצא שהליכה מגבירה את הייצור היצירתי.

זה משפר את הבריאות שלך

בתור התחלה, מחקרים מראים שחשיפה לטבע מפחיתה דלקות – מה שעלול להוביל לשורה של מחלות. סקירה של מחקר משנת 2010 מצאה ראיות לכך של"סביבות יער יש השפעות מועילות על תפקוד החיסון האנושי".

אז לך אל הקולגות שלך ותצעק, "צאו אחוצה!" הם יודו לך על זה!